• "Spotkanie z podróżnikiem - "Japonia''

        • 15 maja w naszej szkole odbyło się spotkanie z podróżnikiem z grupy TRZASK.PL, tematem spotkania była Japonia. Uczniowie kl.0 - VII mogli poznać kulturę, religię i zwyczaje panujące w Japonii. Podczas spotkania można było przymierzyć kimono.  Uczestnicy spotkania dowiedzieli się wielu ciekawostek z geografii Japonii. Oprócz historii i tradycji podróżnik zabrał nas do stolicy Japonii - Tokio, miasta pełnego ruchu, nowoczesnych technologii i zabieganych ludzi. Jeśli, ktoś chciałby wybrać się do Japonii i w inne ciekawe miejsca, grupa TRZASK.PL zaprasza.

           

          Zapraszamy do obejrzenia więcej zdjęć w zakładce "Galeria zdjęć''. 

        • "OMNIBUS 2023''

        •  11.05.2023 r. uczniowie klasy ósmej: Dominika Kuźbida, Dawid Rowiński i Antoni Winiarski wzięli udział w XIV edycji konkursu interdyscyplinarnego „OMNIBUS” pod patronatem Starosty Rzeszowskiego Pana Józefa Jodłowskiego oraz Rektora Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu Pana Pawła Treflera. Organizatorem był Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie i Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie a adresatem uczniowie szkół podstawowych Pogórza Przemysko – Dynowskiego.Wszyscy uczestnicy reprezentowali powiaty: brzozowski, przeworski, przemyski i rzeszowski.Konkurs miał formę dwudniową- w pierwszym dniu uczniowie zmagali się z zadaniami z języka angielskiego, a w drugim- matematyki. Nasi uczniowie reprezentowali szkołę tylko w  konkursie matematycznym. Celem konkursu była: popularyzacja wiedzy z zakresu matematyki i języka angielskiego, kształcenie praktycznych umiejętności uczniów, rozwój umiejętności matematycznych i językowych oraz popularyzacja czytelnictwa w języku obcym.   W zmaganiach konkursowych rywalizowało 108 uczniów z 23 szkół podstawowych Pogórza Przemysko – Dynowskiego. Każdy uczestnik konkursu otrzymał egzemplarz gazetki szkolnej „Elemencik” oraz dodatkowe gadżety, a szkoły i opiekunowie podziękowania. W czasie przerwy konkursowej uczniowie skorzystali z poczęstunku w stołówce szkolnej, zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły oraz uczestniczyli w pokazach przygotowanych przez: Państwową Akademię Nauk Stosowanych w Przemyślu,  Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, Podkarpacką Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy w Rzeszowie, obejrzeli występ Szkolnej Grupy Sportowo – Tanecznej „Aplauz” i Szkolnej Grupy Artystyczno – Teatralnej „Antrakt”.

        • "Zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej Przemyśla w interaktywnej formie''

        • W dniu 28 kwietnia odbył się wyjazd edukacyjny klasy VI. Uczniowie podążali Podziemną Trasą Turystyczną, która prowadzi przez kilkanaście piwnic pod budynkiem przemyskiego ratusza, poprzez zabytkowy kolektor sanitarny i nowobudowany łącznik podziemny wprost do piwnic budynku, który jest siedzibą Muzeum Historii Miasta Przemyśla. Nową przemyską atrakcję podziwialiśmy pod hasłem "Złoty wiek miasta. Jak Przemyśl stał się bogaty, piękny i sławny'', ponieważ scenografia trasy i wszystko co można znaleźć na trasie w trakcie jej zwiedzania opisuje w atrakcyjnej i interaktywnej formie renesansowe miasto złotego wieku. Uczniowie mieli również możliwość obejrzenia teatrzyku, który zapoznał ich z przedstawicielami dawnych zawodów wykonywanych przez mieszkańców na terenie miasta. Po ponad dwugodzinnym zwiedzaniu w miłej i przyjemnej atmosferze podsumowaliśmy ten piękny dzień wspólnym obiadem, po czym wróciliśmy do szkoły.

        • Prelekcja- Nadleśnictwo Bircza

        • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Olszanach od lat współpracuje z Nadleśnictwem Bircza. Wspólnie organizujemy wycieczki, lekcje w plenerze, wykłady dla uczniów. W dniu 10.05.2023 r. naszą szkołę odwiedził przedstawiciel Nadleśnictwa Bircza –Pana Krzysztof Szczerba, który poprowadził prelekcję o pracy leśnika w różnych porach roku. Były i informacje o lesie, ciekawostki przyrodnicze, film promocyjny Lasów Państwowych. Dodatkowo obejrzeliśmy wspólnie film edukacyjny dotyczący kleszczy, które,ze względu na zmiany klimatyczne, są aktywne niemal cały rok. Przypomnieliśmy uczniom jak unikać kleszczy i dlaczego mogą być dla nas niebezpieczne. Na zakończenie prelekcji Pan Krzysztof musiał jeszcze zmierzyć się z pytaniami od uczniów i nauczycieli.

          Wyszło znakomicie!

          Każdy z uczestników spotkania otrzymał symboliczny prezent ufundowanyprzez Nadleśnictwo Bircza, za co serdecznie dziękujemy w ich imieniu.

          Zapraszamy doobejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

        • KOŁO FOTOGRAFICZNE "OKIEM PRZYRODNIKA"

        • Członkowie koła fotograficznego „Okiem przyrodnika”, działającego przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Olszanach nadesłali w tym miesiącu mnóstwo kolorowych zdjęć o tematyce wiosennej. Termin nadsyłania prac został wyznaczony na 30.04.2023 r. (niedziela), ale ze względu na dłuuugi weekend trzeba się było przypominać.. Ale są, mamy to! Uczniowie przysłali prace fotograficzne w dwóch kategoriach: część zdjęć jest kontynuacją projektu „Cztery pory roku”, natomiast pozostałe prace to typowe, kolorowe obrazy wiosenne. A więc… w kategorii „Wiosna w przyrodzie” najlepszym zdjęciem została uznana praca WIKTORII GÓRALEWICZ uczennicy klasy VII.

          Gratulujemy!

          Na rozstrzygnięcie projektu „Cztery pory roku” musimy zaczekać do połowy czerwca, bo wtedy mija termin ostatniego etapu projektu, ale już dzisiaj zapraszamy do obejrzenia kolejnego zdjęcia Karoli Tkacz, uczennicy kl. VII.

          Zapraszamy do obejrzenia prac naszych coraz zdolniejszych fotografów

        • "Zdrowe odżywianie to podstawa '' - spotkanie z pielęgniarką

        • Dnia 5 maja 2023 r.  odbyło się spotkanie uczniów klas młodszych    „0” – III  z pielęgniarką z przychodni "DANMED'''.  Prelekcja miała na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz przekonanie uczniów, że stan naszego zdrowia w dużej mierze zależy od nas samych. Pani pielęgniarka przygotowała  i przeprowadziła pogadankę na temat potrzeby dbania o zdrowie swoje i innych osób. Rozmowa dotyczyła przede wszystkim higieny osobistej na co dzień, wyrabiania właściwych nawyków żywieniowych przeciw otyłości, przebywanie na świeżym powietrzu ( zabawy ruchowe, jazda na rowerze, pływanie na basenie, itp.).

          W czasie prelekcji uczniowie dowiedzieli się, jak należy się odżywiać, aby być zdrowym, w jaki sposób zapobiegać infekcjom, jakie znaczenie dla naszych organizmów ma ruch i uprawianie sportu. Pielęgniarka wspomniała także o roli kręgosłupa młodego ucznia i prawidłowej postawie ciała, noszeniu tornistra nieprzeciążonego do szkoły oraz odpowiedniej postawy siedzącej na zajęciach szkolnych.

      • Konkurs interdyscyplinarny w Zarzeczu
        • Konkurs interdyscyplinarny w Zarzeczu

        • 27 kwietnia uczniowie naszej szkoły pod opieką pań Alicji Kocik i Elżbiety Kozak uczestniczyli w V  konkursie Interdyscyplinarnym Diecezjalnej Rodziny Szkół Jana Pawła II Diecezji Przemyskiej w Zarzeczu.

          Cele konkursu to integracja uczniów i nauczycieli Szkól im. Jana Pawła II Diecezji Przemyskiej, współzawodnictwo dzieci, dzielenie się wiedzą interdyscyplinarną w ramach podstawy programowej, promowanie aktywnego i zdrowego trybu życia.

          Etap I polegał na rozwiązywaniu zadań, zagadek zgodnych z podstawą programową. Zmagania sportowe obejmowały ćwiczenia i zabawy lekkoatletyczne.

          Naszą szkołę reprezentowały drużyny:

          I kategoria kl. III – Lena Mazurkiewicz, Aleksandra Raczkowska, Miłosz Śmigiel

          II kategoria kl. VII, VIII – Kuba Dmytryszyn, Jakub Hołowiecki, Kuba Duniewicz

          Uroczysty finał konkursu, któremu towarzyszyły piękne występy uczniów odbył się w Muzeum Dzieduszyckich. Uczestniczy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Gratulujemy naszym drużynom: IV i III miejsce.

          Po zakończeniu konkursu odbył się poczęstunek dla wszystkich uczestników.

          Dziękujemy Pani Agacie Raczkowskiej za dowiezienie nas własnym transportem, a organizatorom za wyjątkowo miłe i serdeczne przyjęcie.

        • Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej "Kto ty jesteś - Polak mały".

        • W piątek 28 kwietnia 2023 r. nasze wokalistki uczestniczyły  w IX Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej "Kto ty jesteś - Polak mały".

            Konkurs odbył się w  Zespole Szkolno - Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Orłach. Konkurs przebiegał w V kategoriach.  W kategorii zespół wokalny klas IV - VIII  duet  Laura Brzeżawska i Julia Hreczanik za wykonanie piosenki “Dziewczyna z granatem” otrzymał wyróżnienie. W kategorii Solista klas VII - VIII wyróżnienie zdobyła również Julia Hreczanik za przepiękne wykonanie pieśni “ Ojczyzno ma”gratulujemy dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów. 

           

        • "Rekonstrukto'' - pokaz historyczny

        • W dniu 27.04.2023r. odbył się u nas w szkole pokaz historyczny "Powstanie styczniowe''. Grupa historyczna w sposób ciekawy przedstawiła w naszej szkole pokaz umundurowania i uzbrojenia z XVIII/XIX wieku. Odbyła się prelekcja dotycząca dramatycznych wydarzeń z historii Polski związanych z utratą niepodległości. Ukazane zostały kolejne polskie zbrojne zrywy niepodległościowe w XIX wieku ze szczególnym uwzględnieniem Powstania styczniowego z 1863r. Nasi uczniowie mogli zapoznać się z bronią z XIX w, a nawet odbyć pojedynek z prowadzącymi "powstańcami''. Uczennice z kolei mogły ubrać się w suknie z XIX wieku. 

          Wszyscy uczniowie byli bardzo zainteresowani pokazem, a na zakończenie odbyły się zdjęcia z wykorzystaniem rekwizytów i strojów. 

           

          Zapraszamy do obejrzenia więcej zdjęć w zakładce "Galeria zdjęć ''. 

        • Akcja społeczno-edukacyjna Żonkile 2023

        • Rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim w 1943 roku!

           

          19 kwietnia przypada rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim – największego zbrojnego zrywu Żydów podczas II wojny światowej, a zarazem pierwszego powstania miejskiego w okupowanej Europie. Tego dnia Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN organizuje corocznie akcję społeczno-edukacyjną Żonkile. Ostatni przywódca Żydowskiej Organizacji Bojowej, Marek Edelman, który przeżył likwidację getta, przez lata pielęgnował pamięć o wydarzeniach z 1943 roku. Do końca życia w rocznicę powstania przychodził pod Pomnik Bohaterów Getta, by oddać hołd poległym towarzyszom. Wraz z nim przychodziło coraz więcej ludzi z żółtymi kwiatami. Dla klasy 5 przygotowany był audiobook Marcina Szczygielskiego, autora m.in. "Arki Czasu", który stworzył na potrzeby akcji Żonkile opowiadanie "Prawdziwi przyjaciele". Tekst został uzupełniony został kartami pracy. W klasach 7-8 zaprezentowany została  premierowa animacji "Zdążyć przed Panem Bogiem".  Toczy się ona w trzech płaszczyznach czasowych – w okresie II wojny światowej, gdzie poznamy losy młodego Edelmana: gońca szpitalnego, członka komendy ŻOB, ostatniego przywódcy powstania

           w getcie warszawskim; w latach 60. XX wieku, kiedy to rozwija się jego kariera lekarska

           w Łodzi, i wreszcie w latach 70. XX wieku – w czasie rozmów pomiędzy bohaterem a Hanną Krall opisanych w reportażu.

           

      • VIII Przemyskie Pola Nadziei
        • VIII Przemyskie Pola Nadziei

        • W niedzielę 23 kwietnia odbyły się VIII Przemyskie Pola Nadziei. Celem tego wydarzenia było szerzenie idei hospicyjnej i pozyskanie funduszy na dokończenie budowy Centrum Hospicyjno-Opiekuńczego „Betania”. Nasza szkoła uczestniczy w „Przemyskich Polach Nadziei” od początku, w tym roku również przyłączyliśmy się do tej akcji. Wolontariuszki z klasy VIII Julia Janiszyn i Dominika Kuźbida  wraz z paniami Elżbietą Kozak, Magdaleną Stawarz i Elżbietą Baran kwestowały na rzecz hospicjum pod kościołami w Olszanach i Zalesiu wręczając ofiarodawcom żonkile-symbol nadziei. Wszystkim, którzy wsparli tę inicjatywę serdecznie dziękujemy. Organizatorem akcji jest Rycerskie i Szpitalne Bractwo św. Łazarza z Jerozolimy-Stowarzyszenie Katolickie. Koordynatorem  „Pól Nadziei” w naszej szkole jest pani Elżbieta Baran.

        • Międzynarodowy Dzień Ziemi- Sadzenie Drzew

        • W dniu 20.04.2023 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Olszanach odbyła się wiosenna akcja sadzenia drzew organizowana co roku przez Nadleśnictwo Krasiczyn. Uczniowie klasy VII wraz z wychowawcą – Panią Jadwigą Bąk posadzili sadzonki podarowane szkole przez Nadleśnictwo Krasiczyn, którego przedstawicielem w naszej szkole była Pani Małgorzata Wiecheć.W tym roku promowane są owady zapylające i sadzenie drzew miododajnych. Kwiaty lip są chętnie odwiedzane przez owady pożyteczne, głównie pszczoły, które pobierają z kwiatów pyłek i nektar. Lipy drobnolistne mogą osiągać duże rozmiary, a ich rozłożyste korony przynoszą cień i urozmaicają otoczenie. Lipy nie są wymagające w hodowli, nie wymagają zabezpieczenia na zimę. A więc posadziliśmy sadzonki lipy drobnolistnej. Będziemy się przyglądać jak rosną i czekać na ich pierwsze kwiaty. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu akcji.​​​​​

          Święto Dnia Ziemi zostało ustanowione w 1970 roku, obecnie jest obchodzone w 192 krajach. W Polsce Dzień Ziemi świętujemy od 1990 roku. Z tej okazji w piątek 21 kwietnia z uczniowie obejrzeli Film edukacyjny poświęcony ochronie środowiska oraz zdrowemu stylowi życia. Wykonali prace plastyczne oraz prace wirtualne. Obchody uświetniły również wiersze o tematyce ekologicznej samodzielnie napisane przez uczniów klasy IV oraz piosenki w wykonaniu zespołu szkolnego.

        • "Dzień Profilaktyki''

        • Dnia 17 kwietnia 2023 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty profilaktyczne, które zostały zrealizowane przez Instytut Rozwoju i Edukacji PROGRES. Zajęcia praktyczne zostały przeprowadzone w III blokach tematycznych:

          Klasy I-III „Komunikacja interpersonalna”,
          Klasy IV-VI „Mnemotechniki” oraz „Radzenie sobie ze stresem”,
          Klasy VII – VIII „Cyberprzemoc i inne medialne zagrożenia” .


          Podczas warsztatu z komunikacji interpersonalnej uczniowie klas IV – VI zostali zapoznani z takimi zagadnieniami jak: porozumienie bez przemocy wg Rosenberga, ćwiczenia składowe dialogu, bariery w komunikacji, komunikaty z perspektywy JA oraz skuteczne metody rozładowania napięć. Uczniów zapoznano ze sprytnymi sposobam
          i na zapamiętywanie. To metody ćwiczenia pamięci, które ułatwiają kodowanie i odtwarzanie nowych, codziennie dostarczanych informacji. Ogrom bodźców zewnętrznych, jaki dociera do mózgu i potrzeba zapamiętywania coraz większego zbioru informacji powodują, iż wspieranie ludzkiej pamięci nabiera szczególnego znaczenia. Z pomocą przychodzą wtedy mnemotechniki. Ponadto omówiono także skuteczne sposoby radzenia sobie ze stresem. Klasy starsze zostały zapoznane z tematyką cyberprzemocy oraz zagrożeń płynących z Internetu. Warsztat został zrealizowany pod hasłem: ZUI - nie daj się wciągnąć ! ZUI tj. Zespół Uzależnienia od Internetu stał się obecnie bardzo powszechnym uzależnieniem zwłaszcza wśród osób młodych. Nierozłącznym atrybutem nastolatków staje dziś telefon komórkowy, ale koniecznie z dostępem do Internetu, Facebooka i wielu aplikacji "ułatwiających życie". 

          Celem warsztatu była rzetelna diagnoza stopnia uzależnienia od mediów oraz wskazanie uczniom na alternatywne formy spędzania wolnego czasu.

        • Konkurs historyczny ,,Twierdza Przemyśl"

        • 20 kwietnia br. odbył się pierwszy etap 19. edycji konkursu historycznego "Twierdza Przemyśl". Do rywalizacji stanęło 49 uczniów ze szkół podstawowych z terenu Przemyśla i powiatu przemyskiego. Naszą szkołę reprezentowalo 2 uczniów z klasy 8: Dawid Rowiński i Mateusz Mościszko. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 15 w Przemyślu im. Adama Mickiewicza, zaś Archiwum Państwowe w Przemyślu jest jednym ze współorganizatorów.

        • "Wybór zawodu nie może być przypadkiem''

        • Dnia 12 kwietnia 2023 r. w naszej szkole gościliśmy Panie z Technikum nr 2 w Przemyślu, które zaprezentowały uczniom klasy VIII swoją szkołę i przedstawiły informacje o naborze w roku szkolnym 2023/2024. Uczniowie zostali poinformowani o kierunkach takich jak: technik handlowiec, technik architektury krajobrazu, technik ekonomista, technik programista. Każdy otrzymał broszurę informacyjną z którą mógł się szczegółowo zapoznać.

        • "Akademia z okazji Świąt Wielkanocnych''

        • 5 kwietnia w Wielką Środę odbyło się w naszej szkole przedstawienie z okazji Świąt Wielkanocnych. Sala została udekorowana symbolami świąt: koszyk wielkanocny, kurczaczki, kwiaty wiosenne, kartki wykonane przez uczniów klas starszych. Świąteczny nastrój dopełniły rekwizyty takie jak wózek wielkanocny, palmy i pisanki. Aktorzy z klas młodszych odświętnie ubrani (niektórzy zgodnie z prezentowaną postacią – kurka, króliczek ) przybliżyli społeczności szkolnej tradycje i zwyczaje Świąt Wielkanocnych. Piękny występ był wzbogacony piosenką i jak stary zwyczaj każe pokropieniem wodą. Został nagrodzony gromkimi brawami.
          Pani Dyrektor Barbara Nawojska Synus pogratulowała dzieciom interesującego występu i złożyła wszystkim obecnym zdrowych, pięknych świąt.


          Przedstawienie przygotowali uczniowie z klas I i III pod kierunkiem wychowawczyń E. Baran i E.Kozak.

      • Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
        • Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

        • 2 kwietnia to Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Został on ustanowiony w 2008 r. Jego celem jest propagowanie wiedzy na temat autyzmu i budowanie wrażliwości społecznej w tym zakresie.

          Autyzm jest zaburzeniem rozwoju związanym z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu nerwowego. Przy odpowiednich metodach terapeutycznych można zmniejszyć jego nasilenie. Jeszcze niedawno uważano, że autyzm dotyczy głównie chłopców – był diagnozowany u nich niemal cztery razy częściej niż u dziewcząt. Stąd też symbolicznym kolorem autyzmu stał się niebieski. Najnowsze badania pokazują jednak, że autyzm w takim samym stopniu dotyka mężczyzn, jak i kobiet.

        • Laboratoria przyszłości - Wielkanoc.

        • Przed Świętami Wielkanocnymi uczniowie klas V w ramach koła informatycznego - doskonalili umiejętności tworzenia obiektów 3D  w aplikacjach Tinkercad. Powstały  pierwsze modele 3D. związane ze świętami Wielkiej Nocy.  Wśród projektów znalazły się pisanki, kaczuszki, króliki, baranki i zajączki.Grafiki 3D powstawały również na lekcjach Informatyki w Programach Tinkercad i Paint. 3D Podczas zajęć uczniowie poznali drogę od projektu do wydruku.  Wybrane projekty uczniów zostały wydrukowane i umieszczone w galerii prac. 

      • Mamy II miejsce!!!
        • Mamy II miejsce!!!

        • Nasza szkoła wzięła udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Galerię Sanową „Koszyczek pełen barw!” –  konkurs skierowany był do grup przedszkolnych oraz szkolnych (klasy 1-3) i polegał na udekorowaniu dowolną techniką plastyczną koszyczka wielkanocnego, wyrysowanego na przygotowanej przez galerię tablicy formatu B1.  Następnie gotowe prace zostały sfotografowane, a zdjęcia opublikowane na profilu galerii na Facebooku w formie zbiorczego posta konkursowego, gdzie w dniach 30 marca – 3 kwietnia br. odbyło się głosowanie na najpiękniejsze koszyczki.

          W kolejnym etapie konkursu, spośród 6 prac z największą liczbą reakcji, specjalnie powołana Komisja Konkursowa w dniu 4 kwietnia br. wybrała 3 zwycięskie prace, które w ocenie Komisji Konkursowej były najlepsze pod kątem estetyki, techniki wykonania, pomysłowości i kreatywności. 

          Na zwycięzców czekają karty podarunkowe do wykorzystania na terenie Galerii Sanowa o wartości:

          1200 zł – I miejsce,

          800 zł – II miejsce,

          500 zł – III miejsce.

          Poznajcie werdykt!

          I miejsce: Prywatne Przedszkole im. Marii Montessori w Przemyślu, grupa wiekowa 4-5 lat

          II miejsce: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Olszanach, uczniowie klasy II

          III miejsce: Przedszkole nr 7 w Przemyślu, grupa wiekowa 5-6 lat

          Wszystkie prace możliwe będą do obejrzenia na wernisażu na pasażu przy wejściu głównym do Galerii Sanowa dniach 30.03.-8.04.2023 r.

          Serdecznie zapraszamy!

        • "Dzień otwarty w Elektroniku"

        • 21 kwietnia w pierwszy dzień wiosny uczniowie klasy VIII uczestniczyli w dniu otwartym w Zespole Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu.                      

           W ramach Dnia  Otwartego Elektronika  uczniowie  zapoznali się:

          - z oferta edukacyjną,

          -z nauczycielami, dyrekcją oraz  uczniami szkoły,

          -  wzięli udział w ciekawych zajęciach, warsztatach oraz wykładach,

          - zwiedzili klasopracownie i specjalistyczne pracownie zawodowe.

           Po spotkaniu w szkole uczniowie udali się na pizzę i przespacerowali przez miasto. Wyjazd był ponadto doskonałą okazją do integracji klasy oraz spotkania poza szkołą.

          Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.