W tym roku szkolnym uczniowie klasy III wraz z wychowawczynią Panią Elżbietą Baran uczestniczą w programie AKADEMIA MAŁYCH ZDOBYWCÓW przygotowanym przez Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie. Jego celem jest podnoszenie aktywności fizycznej wśród dzieci młodszych, zachęcanie do zdobywania nowych umiejętności ruchowych, podnoszenia sprawności fizycznej, kształtowanie odpowiednich nawyków i postaw. Uczniowie klasy III zdobywać będą sprawności w sześciu kategoriach: turysty, gimnastyka, saneczkarza, tancerza, piłkarza i lekkoatlety.
Akademia Małych Zdobywców
Pasowanie na ucznia klasy I
20 wrzesień w naszej szkole był dniem uroczystym dla dzieci kl. I i ich rodziców. Tego właśnie dnia złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane na uczniów naszej szkoły. Po przygotowaniach, w odświętnych strojach z bijącym serduszkiem pierwszaczki w towarzystwie koleżanek z kl. IV przekroczyły progi specjalnie udekorowanej na tę uroczystość sali, aby przed Panią Dyrektor Barbarą Nawojską-Synus, rodzicami, kolegami i koleżankami zaprezentować program artystyczny. Pani Dyrektor Barbara Nawojska – Synus powitała wszystkich obecnych, przypomniała też pierwszakom o obowiązkach ucznia oraz zapewniła ich, że zawsze mogą w szkole liczy na pomoc Pani Dyrektor, nauczycieli oraz kolegów i koleżanek. Potem głos zabrali bohaterowie tego dnia – pierwszoklasiści. W inscenizacji wzięły uczennice kl. IV, wcielając się w rolę konferansjerów i przeprowadziły pierwszaczków przez trudny egzamin. Aby dzieci mogły go zdać, należało odpowiedzieć na kilka ważnych pytań, zaśpiewać piosenkę oraz powiedzieć jaki powinien być kulturalny uczeń. Potem poszło już gładko. Pierwszaczki zdały egzamin śpiewająco i tańcząco. Wykazały się ogromną wiedzą. Potrafiły odpowiedzieć na trudne pytania, wiedziały jak należy zachowywać się w szkole, jak spakować plecak oraz przedstawiły swoją klasę. Pierwszaczki wykazały się licznymi talentami i za każde zadanie otrzymywali medal. Po tym, niełatwym przecież egzaminie, mogły wreszcie złożyć ślubowanie na Sztandar Szkoły, a Pani Dyrektor pasować ich na uczniów naszej szkoły. Następnie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, zakupione przez rodziców na tę okazję. Była to piękna uroczystość i z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów kl. I i ich rodziców.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii!
Spotkanie z Policjantami
Dnia 21.09.2021r. w ramach realizacji wojewódzkiego projektu profilaktyczno - edukacyjnego "Bezpieczeństwo - pierwsza klasa'' , dzieci z klas I - III i oddziału przedszkolnego uczestniczyły w spotkaniu z Policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. Funkcjonariusze przypomnieli dzieciom przepisy ruchu drogowego, zasady bezpiecznego przechodzenia przez drogę w drodze do i ze szkoły, jak zachować się, gdy spotkają na swojej drodze obcą osobę oraz zwrócili uwagę jak zachować się w przypadku spotkania wałęsającego się psa. Dzieci utrwaliły również numery alarmowe. Doskonale radziły sobie odpowiadając na pytania policjanta, wykazały się dużą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podawały różne przykłady niewłaściwego zachowania się. W nagrodę za aktywny udział wszystkie dzieci otrzymały odblaski, kolorowanki i cukierki. Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały Policjantom za wizytę.
Serdecznie dziękujemy Policjantom, że znaleźli czas na spotkanie z naszymi dziećmi.
Dziękujemy i zapraszamy częściej do naszej szkoły :) !
Wycieczka do Kina Helios na film "Czarny młyn''
7 września uczniowie klas V-VIII Szkoły Podstawowej w Olszanach uczestniczyli w wycieczce do kina Helios, której celem było obejrzenie filmowej adaptacji książki Marcina Szczygielskiego, będącej uzupełniającą lekturą szkolną omawianą w naszej szkole w klasie VI.
Czarny Młyn to film przygodowy, którego fabuła powstała na motywach książki Marcina Szczygielskiego. Reżyserem jest Mariusz Palej znany również z ekranizacji innej powieści Marcina Szczygielskiego pt. Za niebieskimi drzwiami. W roli głównej wystąpił Iwo Wiciński (Iwo), ale także Pola Galica-Galoch (Mela), Oliwia Ogorzelska (Natalka), Borys Wiciński (Piotrek), Mateusz Winek (Karol). W filmie wzięli udział również Marcin Dorociński, Janusz Chabior i Magdalena Nieć.
Film opowiada historię Iwa i jego przyjaciół, mieszkających w niezwykłym miejscu, niemalże odciętym od świata, w którym zaczynają dziwne i niezrozumiałe rzeczy. Najpierw uciekają króliki, brakuje wody, znikają sprzęty domowe i wszyscy dorośli. Za wszystkie te zdarzenia odpowiada Czarny młyn, górujący nad okolicą, z którym dzieci muszą stoczyć walkę o przywrócenie normalności.
Czarny młyn to wspaniała opowieść o przyjaźni, tolerancji i przezwyciężaniu własnych słabości. Uczniowie oglądali film z dużym zainteresowaniem porównując ekranizację z książką. Wniosek był tylko jeden – film nie zastąpi przeczytania lektury, ponieważ wykorzystuje tylko motywy z książki i nie jest jej wierną ekranizacją. Uczniowie klas starszych na lekcjach polskiego zebrali informacje dotyczące filmu i mieli za zadanie napisać recenzję.
Wycieczka była okazją do spotkania poza szkołą i integracji nie tylko w klasach, ale także z innymi uczniami naszej szkoły.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022
W dniu 01.09.2021r. cała nasza szkoła zainaugurowała nowy rok szkolny 2021/2022. Nowy rok szkolny zaczął się Mszą święta w Kościele w Olszanach, później wszyscy udali się na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego na hali sportowej. Pani Dyrektor Barbara Nawojska-Synus na wstępie przywitała wszystkich zgromadzonych gości w osobach: Wójta Gminy Krasiczyn - Pana Tadeusza Bobka, Panią Monikę Holicką księgową, ks. proboszcza Zenona Feresza, ks. Dariusza Pruchnickiego, przedstawicieli Rady Rodziców, grono pedagogiczne, pracowników szkoły oraz rodziców i uczniów. Szczególnie serdecznie Pani Dyrektor powitała najmłodszych uczniów z oddziału przedszkolnego i klasy I. Przypomniała, że dzień 01.09.2021r. jest ważnym dniem, ponieważ obchodzimy 82 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pani Dyrektor przedstawiła najwazniejsze sprawy organizacyjne, przypomniała o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią Covid-19 oraz życzyła nauczycielom i dzieciom wielu sukcesów szkolnych. Po skończonej uroczystości uczniowie klasy I i dzieci z oddziału przeszkolnego udali się do swoich klas, gdzie otrzymali od wychowawców plan lekcji oraz zostali poinformowani o zasadach, które będą obowiązywać w szkole Nauczyciele przypomnieli uczniom o obowiązku noszenia maseczek, zachowywania dystansu między innymi uczniami i dezynfekowaniu rąk. Mimo, iż ten nowy rok szkolny będzie całkiem inny niż w poprzednich latach, to na twarzach uczniów można było zobaczyć ogromną radość, w związku z powrotem do szkoły po tak długim czasie.
Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym a nauczycielom powodzenia w codziennej pracy z uczniami w całym roku szkolnym.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości !
1
Zakończenie Roku Szkolnego!!!
W piątek 25 czerwca zabrzmiał, oczekiwany przez wszystkich, ostatni dzwonek w roku szkolnym 2020/2021.Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Olszanach. Następnie społeczność szkolna przemaszerowała do świetlicy, gdzie odbyła się uroczysta akademia. Pani Dyrektor Barbara Nawojska-Synus na wstępie przywitała wszystkich zgromadzonych gości w osobach: Wójta Gminy Krasiczyn - Pana Tadeusza Bobka, ks. proboszcza Zenona Feresza, ks. Dariusza Pruchnickiego, przedstawicieli Rady Rodziców, grono pedagogiczne, pracowników szkoły oraz uczniów. Następnie Pani Dyrektor dokonała podsumowania minionego roku szkolnego i przedstawiła osiągnięcia i sukcesy uczniów. Kolejnym punktem uroczystości była bardzo ładna część artystyczna, którą przygotowała klasa III kończącą I etap edukacji, pod kierunkiem p. Bernadetty Trojan. Następnie wystąpiły dziewczynki z kl. II i III, prezentując dwa tańce, które przygotowały pod kierunkiem p. Jadwigi Bąk. Po części artystycznej Pani Dyrektor wręczyła Fabianowi Girskiemu z kl. VIII Nagrodę Dyrektora Szkoły za wybitne osiągnięcia w nauce i wzorowe zachowanie. Następnie Pani Dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody i dyplomy uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, oraz podziękowania i gratulacjie rodzicom uczniów wyróznionych. Następnie zabrał głos Wójt Gminy Krasiczyn Pan Tadeusz Bobek dziękując Pani Dyrektor oraz nauczycielom za całoroczną pracę oraz złożył kwiaty na ręce Pani Dyrektor. Pani Dyrektor Barbara Nawojska–Synus złożyła podziękowania Panu Wójtowi za wybudowanie pięknej sali gimnastycznej dla naszych uczniów, a następnie podziękowała wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom za całoroczną pracę. Szczególne podziękowania skierowała do rodziców, którzy w sposób szczególny angażowali się w życie naszej szkoły. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor przypomniała wszystkim uczniom o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wakacyjnych zabaw i życzyła wszystkim wspaniałego wypoczynku.
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:
kl. VIII
Natalia Amarowicz
Fabian Girski
kl. VII
Bartłomiej Borsuk
Szymon Ścibior
kl. VI
Martyna Amarowicz
Dominika Kuźbida
kl. V
Karolina Tkacz
kl. IV
Szymon Lekki
Szymon Tkacz
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!!!
Do obejrzenia zdjęć z uroczystości zapraszamy do albumu fotograficznego!
Podziękowanie!
Dyrektor i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Olszanach składają serdeczne podziękowania Panu Jerzemu Wandrowskiemu za parzekazanie 20 sztuk tui ozdobnych dla naszej szkoły.
Pożegnanie klasy VIII
W czwartek 25 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania klasy VIII. Pani Dyrektor Barbara Nawojska–Synus powitała serdecznie ósmoklasistów, pozostałych uczniów, ich rodziców i nauczycieli. Po powitaniu Dyrektor Szkoły przedstawiła osiągnięcia i sukcesy naszych absolwentów. Na scenie po raz ostatni zaprezentowali się uczniowie klasy VIII, którzy przygotowali wraz z wychowawcą p. Alicją Kocik część artystyczną dla całej społeczności szkolnej. Nie zabrakło w niej podziękowań dla nauczycieli i rodziców, wszystkich pracowników szkoły za opiekę i zdobytą wiedzę. W imieniu młodszych kolegów ósmoklasistów pożegnały uczennice i uczniowie klasy VII.
Po zakończeniu części artystycznej uczennica klasy VIII Klaudia Rodzień wręczyła wszystkim kolegom i koleżankom z klasy ich portrety, które własnoręcznie dla nich wykonała. Portrety otrzymały również Panie: wychowawczyni Alicja Kocik i Pani Anna Śliwa. To nie był jednak koniec niespodzianek, Klaudia otrzymała również swój portret, który wykonała dla niej Pani Elżbieta Kozak. Wzruszeń i łez nie było końca, tym bardziej, że niespodzianka była trzymana w tajemnicy do ostniej chwili!!!
Życzymy wszystkim ósmoklasistom powodzenia i sukcesów na dalszym etapie kształcenia.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszym albumie fotograficznym!!!
Konkurs „Życie i Działalność Św. Maksymiliana Kolbego w 80 Rocznicę Śmierci”
Konkurs „Życie i Działalność Św. Maksymiliana Kolbego w 80 Rocznicę Śmierci” rozstrzygnięty – Gala Zwycięzców – 10 czerwca – Sanok.
Do konkursu zgłosiło się 234 Uczniów. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. Organizatorzy pogratulowali wszystkim uczestnikom talentu. Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac zostali zaproszeni na Galę Zwycięzców. W gali uczestniczyła nasza uczennica Martyna Amarowicz – klasa VI. Uroczystemu wręczeniu nagród towarzyszyła plenerowa wystawa prac konkursowych i poczęstunek. Serdecznie gratulujemy. Wszyscy uczestnicy z naszej szkoły otrzymali dyplomy za udział.
Zapraszamy do obejrzenia zdjeć w naszym albumie fotogradicznym!!!
Zajęcia z Ratownikiem Medycznym
21 czerwca uczniowie klas 0-IV wzięli udziała w zajeciach z Ratownikiem Medycznym, który uczył dzieci zasad udzielania pierwszej pomocy, zaczynając od prawidłowego wezwania pomocy przez telefon, po najprostsze czynności przy osobie poszkodowanej. Dzieci ćwiczyły na fantomach, zajęcia prowadzone były w formie zabawy, a odpowiednie pomoce pozwoliły skutecznie przekazywać i przyswajać wiedzę. Uczniowie bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, potrafili wykazać się zdobytą wiedzą i zastosować ją w praktyce. Na zakaończenie zajęć wszyscy uczniowie otrzymali słodki poczęstunek (popkorn i watę cukrową) ufunduwany przez Urzad Gminy w Krasiczynie. To był dzień pełen wrażeń!!!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszym albymie fotograficznym!!!
Let's speak English - innowacja pedagogiczna z j. angielskiego
Na zakończenie programu innowacji pedagogicznej z języka angielskiego „Let’s speak English”, którą przez cały rok rzetelnie realizowali uczniowie klasy 8, uczniowie stworzyli filmik, a w nim nagrane trzy scenki komunikacyjne w języku angielskim: Every day life situations. Podczas kręcenia scenek, uczniowie klasy 8 raz jeszcze wykazali się nie tylko wspaniałą znajomością języka angielskiego, doskonałym akcentem, ale również kreatywnością i znajomością nowoczesnych technologii. Dziękuję wszystkim młodym aktorom, montażystom i scenarzystom. Spisaliście się na medal. Jednym z celów programu innowacyjnego było: rozwijanie u uczniów poczucia własnej wartości oraz wiary we własne możliwości. Postawieni przed nowym wyzwaniem, wszyscy sprostali mu i zasługują na pochwałę. A teraz Państwa kolej, aby się o tym przekonać.
Zapraszamy do obejrzenia filmiku.
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Być jak Anna” – gratulacje dla laureata z naszej szkoły.
Organizatorem konkursu jest Publiczna Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły i Anny Jenke w Zespole Szkół w Błażowej. Cel główny obejmował podkreślenie znaczenia szacunku i miłości do drugiego człowieka zwłaszcza potrzebującego naszej pomocy. Odwoływał się do postawy Anny Jenke, która cały swój wolny czas poświęcała innym: uczniom, biednym i potrzebującym.
Piękne prace obrazujące ogromną wrażliwość młodych artystów wykonali:
Wiktoria Majcher – klasa VII
Dominik Wołoszyn – klasa IV
Łukasz Owarzany – klasa IV
Jak podkreślają organizatorzy prace prezentowały bardzo wysoki poziom.
Jednym z laureatów konkursu został uczeń naszej szkoły: Łukasz Owarzany.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny – sukces uczniów naszej szkoły!
Tematyka konkursu obejmowała udział straży pożarnej w akcjach ratowniczo – gaśniczych, działaniach związanych z przeciwdziałaniem, zwalczaniem i usuwaniem skutków klęsk żywiołowych i ekologicznych oraz ratownictwa specjalistycznego. Organizatorem konkursu jest Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej i Zarządy Oddziałów Związku przy współpracy z innymi instytucjami i organizacjami.
W eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego wyróżnienie otrzymali:
Kornelia Andres – uczennica klasy 0
Paweł Stygar – uczeń klasy IV
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dzień Dziecka w kl. 0-III
W Dzień Dziecka na uczniów klas O-III już od rana czekało wiele atrakcji i niespodzianek. W słoneczny poranek udaliśmy się do ośrodka "U Raczka", gdzie na pobliskim boisku uczniowie mieli okazję wziąć udział w różnych grach i zabawach zorganizowanych dla nich przez Panie wychowawczynie. Następnie na wszystkie dzieci czekały pieczone kiełbaski, napoje i słodkości, które zostały przygotowane przez Radę Rodziców, za co wdzięczni uczniowie serdecznie dziękują. Na zakończenie wróciliśmy jeszcze na boisko, aby kontynuować świetną zabawę, która sprawiła im wiele radości i uciechy.
Tego dnia, pełnego wrażeń - który minął tak szybko - uśmiech z twarzy dzieci nie znikał. My dorośli życzymy wszystkim dzieciom samych szczęśliwych dni na co dzień, nie tylko w Dniu Dziecka.
Chwile szczęścia i radości w tym uroczystym dniu zostały uwiecznione na zdjęciach, zapraszamy do ich obejrzenia w naszym albumie fotograficznym!
DZIEŃ DZIECKA Z PRZEMYSKIM SZWEJKIEM!
Forty Twierdzy Przemyśl na początku XX wieku były jedną z największych twierdz nowożytnych Europy. Podczas I wojny światowej stała się areną krwawych walk. Walczyli tu między innymi Austriacy, Węgrzy, Rosjanie, Niemcy, Czesi, Polacy, Włosi. Twierdza Przemyśl została uznana za Pomnik Historii w 2018 roku na mocy rozporządzenia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
W dniu 1.06. klasy V i VII naszej szkoły, wraz z opiekunami, wybrały się na wycieczkę na forty przemyskie. Ze Szwejkiem spotkaliśmy się pod Bramą Sanocką Dolną (wartownia), zbudowaną w 1880 roku. Obecnie jest ona siedziba Przemyskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka. Naszym przewodnikiem był Pan Wiesław Pełech, który wręczył nam przepustki do Twierdzy Przemyśl i rozpoczął swoja wspaniałą i ciekawą opowieść o przemyskiej twierdzy.
Naszym następnym przystankiem był Fort I "Salis-Soglio" w Siedliskach. Fort wybudowano w latach 1882-1886. Jest jednym z najlepiej zachowanych i najefektowniejszych elementów pierścienia zewnętrznego przemyskiej twierdzy. Nasz Szwejk w ciekawy sposób opowiadał
o historii fortu, uczniowie z zainteresowaniem słuchali ciekawostek i tajemnic tego miejsca, oglądali zachowane mury i z uwagą słuchali o przeznaczeniu poszczególnych kwater i tunelów. Po obejrzeniu wszystkich zakamarków Fortu, wyruszyliśmy do Fortu XV ,,Borek”. Tam, po zwiedzeniu całego obiektu, uczniowie przygotowali ognisko (uczniowie zadbali
o prowiant, drzewo, przekąski, tacki itp.) i był czas na pieczenie kiełbasy, która po tak intensywnym czasie smakowała wspaniale. Wszyscy wróciliśmy do szkoły ze wspaniałymi humorami, najedzeni i na dodatek z wiedzą historyczną. Dziękujemy Panu Wiesławowi za tak cudowne oprowadzenie po Fortach i podzielenie się z nami wiedzą i tajemnicami fortów!Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć w albumie fotograficznym.
WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "ORZEŁ MATEMATYCZNY"
Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu
“ Orzeł Matematyczny” online
w roku szkolnym 2020/2021 ( sesja wiosenna)
W konkursie matematycznym wzięło udział ośmiu uczniów naszej szkoły z klas IV - VIII. Uczestnicy tej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując wysokie wyniki.
Mamy zaszczyt poinformować, że wśród laureatów znalazł się uczeń klasy siódmej Julian Łocha, który uzyskał 23/26 punktów.
Gratulujemy zwycięzcy oraz wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.
WYNIKI KONKURSU SKO
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
Członkowie Szkolnej Kasy Oszczędności wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym:
“ Oszczędzam na…”
“ Moja skarbonka”
Oto wyniki:
I miejsce - Martyna Amarowicz kl. VI
II miejsce - Łukasz Owarzany kl. IV
III miejsce - Dominika Kuźbida i Julia Janiszyn kl. VI
Wyróżnienie - Oliwia Andres kl. II
Wymienieni uczniowie otrzymali dyplomy przygotowane przez opiekuna SKO i nagrody rzeczowe ufundowane przez PKO BP.
WSZYSTKIM GRATULUJEMY!
Ogólnopolski Sprawdzian Trzecioklasisty OPERON
13 maja uczniowie klasy III uczestniczyli w Sprawdzianie Trzecioklasisty OPERON 2021. Przed rozpoczęciem testu dzieci obejrzały film z Bratkiem, który pomógł zrelaksować się przed przystąpieniem do sprawdzianu.
Egzamin rozpoczął się testem z języka polskiego, który składał się z dwóch części - słuchanie ze zrozumieniem i czytanie ze zrozumieniem. Następnie, po 15 minutach przerwy nastąpiła część matematyczna i przyrodnicza. Podczas pisania testu uczniowie musieli wykazać się umiejętnością czytania ze zrozumieniem, pisania, wiedzą o języku, sprawnością rachunkową, umiejętnością rozwiązywania zadań matematycznych oraz ogólną wiedzą przyrodniczą.
Pierwsze wrażenia po napisaniu egzaminu były pozytywne. Uczniowie klasy III uznali, że nie był on bardzo trudny. Trzymamy kciuki za naszych Trzeciolasistów i czekamy z necierpliwością na wyniku testu.
Święto Patrona Szkoły
28 maja obchodzimy święto Patrona naszej szkoły św Jana Pawła II.Nasi uczniowie już od pierwszej klasy poznają postać swojego patrona i każdego roku pogłębiają wiedzę na temat jego życia. Obchody tegorocznego święta uczczciliśmy w wersji on - line. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji przygotowanych przez uczniów naszej szkoły.
Dzień Matki i Ojca
Dzień mamy i taty to uroczystości od zawsze celebrowane w szkołach. Nauczyciele wraz z uczniami bardzo chętnie organizują przedstawienia artystyczne, w których uczniowie mogą wyrazić miłość do swoich rodziców. Nasi najmodsi uczniowie z klas 0-III również w tym roku chcieli wyrazić miłość i wdzięczność dla swoich rodziców, przygotowując wraz z wychowawcami inscenizacje, które możemy podziwiać, oglądając poniższe filmiki. Ale to nie są jedyne niespodzianki przygotowane na tę uroczystość. Wszyscy uczniowie wykonali równieże prezenty dla swoich rodziców.
Zapraszamy do obejrzenia filmików i zdjęć prezentów!!!
7